4. Džudo turnir „ DRAGON“, Đurđevo, 1. Međunarodni turnir „ DAN GRADA SUBOTICE“, Subotica, Prvenstvo Balkana za seniore, Trebinje, BiH, (15.09.2012.godine)

Proteklog vikenda džudisti kikindskog Partizana su imali priliku da se oprobaju na tatamiju nakon završenih letnjih priprema. Naime, naši takmičari su nastupili na dva turnira koji su bili održani u Žablju i Subotici i na oba takmičenja su bili uspešni.

4. Džudo turnir „ DRAGON“, Đurđevo, 15.09.2012.godine

Mlađi pioniri :
1. Dejan Grujić , ktg 34 kg, 1 mesto,
2. Dejan Volaš, ktg 38 kg, 3 mesto,
3. Luka Latković, ktg 46 kg, 2 mesto,
4. Slobodan Bakić, ktg + 60 kg, 1 mesto.

1. Međunarodni turnir „ DAN GRADA SUBOTICE“, Subotica, 15.09.2012.godine

Stariji pioniri :
1. Nemanja Milić, ktg 38 kg, 1 mesto,
2. Mateja Vukmirica, ktg 66 kg, 3 mesto,
3. Nevena Grubišić, ktg + 63 kg, 1 mesto.

Prvenstvo Balkana za seniore, Trebinje, BiH, 15.09.2012. godine

Takođe, uspeh nije izostao i na Prvenstvu Balkana za seniore u Trebinju. Naime, naš reprezentativac Denis Jurakić je uspeo da iako po uzrastu junior, osvoji srebrnu medalju i na taj način se nametne kao ozbiljan kandidat za najveće domete na međunarodnoj sceni. Na putu do finala, Denis je savladao reprezentativce Bosne i Hercegovine, Albanije i Rumunije, da bi potom u finalu izgubio od takmičara iz Turske. U svakom slučaju ovo je veliki uspeh kako za njega, tako i za naš klub i zbog toga mu mi ovim putem upućujemo najiskrenije čestitke.