30. Međunarodni Džudo turnir „ 8. Mart“ i Prvenstvo Vojvodine za seniore, 03.03.2012. godine, Zrenjanin

U subotu, 03.03.2012. godine, u Zrenjaninu, je održan 30. tradicionalni džudo turnir za mlađe uzrasne kategorije, kao i Prvenstvo Vojvodine za seniore. Naši članovi su nastupili na oba predmetna takmičenja i bili veoma uspešni.
Naime, na zrenjaninskom turniru u konkurenciji 380 takmičara iz Rumunije, Mađarske i Srbije, naši takmičari su osvojili 5 zlatnih, 3 srebrne i 1 bronzanu medalju, dok su na reginalnom seniorskom takmičenju, u konkurenciji 120 takmičara, osvojili je jednu srebrnu i tri bronzane.
U svakom slučaju, bio je ovo jedan uspešan vikend za naš klub, te raduje činjenica da naši takmičari sve bolje rade i da polako dostižu željeni nivo forme. Ta činjenica nas veoma hrabri, jer nas u narednom periodu očekuje dosta akcija, a pre svega Prvenstvo Srbije za seniore u Nišu, te kvalifikacije za Školsku olimpijadu, kao i međunarodni džudo turnir u Trebinju.